USD- en EUR- aankoop via Online Banking bij DSB

DSB ontvangt regelmatig vragen over het aankopen van USD en EUR via Online Banking. Elke aankoop moet worden gedekt door beschikbare vreemde valuta. Daarom werkt DSB met dagelijkse limieten. Per dag is een beperkte hoeveelheid USD en EUR beschikbaar.

Bij de verdeling houden wij rekening met verschillende klantbehoeften, waaronder particuliere klanten en essentiƫle sectoren. De daglimiet kan daardoor eerder worden bereikt. In dat geval is de valuta tijdelijk niet beschikbaar. De volgende dag wordt er opnieuw vreemde valuta vrijgegeven. DSB blijft zich inzetten voor een betrouwbare en transparante dienstverlening.

Dank voor uw begrip en het vertrouwen in DSB.

Afhalen pinpassen bij DSB Nieuwe Haven
Reactie
2020-09-11
Pos

Verloopt uw bestaande pinpas binnenkort?

Dan wordt de nieuwe pinpas opgestuurd naar het DSB-kantoor waar je voor het laatst een aanvraag hebt gedaan.

Vanaf 5 mei 2025 geldt het volgende: 

  • Klanten die normaal hun pinpas afhaalden bij kantoor Hermitage, kunnen die afhalen bij kantoor Nieuwe Haven. Het kantoor Nieuwe Haven is open van 7.30 - 14.00 uur.

Zodra uw pinpas gereed is om op te halen, ontvang u een sms. Per 1 augustus 2024 bezorgen wij geen pinpassen meer aan huis. Op uw pinpas linksonder is de vervaldatum aangegeven (maand/jaar). Tot de laatste dag van maand kunt u uw pinpas gebruiken. Wil u de pinpas op een ander DSB-kantoor ophalen, geef dit verzoek dan door via bankmail.